Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 23.06.2019 11:16
Fighting EX Layer. Lipcowa aktualizacja wprowadzi nową postać
447V

Fighting EX Layer. Lipcowa aktualizacja wprowadzi nową postać

Fighting EX Layer powoli się rozwija i stara się umocnić swoją pozycję na rynku bijatyk. W nadchodzącej aktualizacji tytuł dostanie nową zawodniczkę i tak zwany Spectator Mode, umożliwiający osobom trzecim oglądanie pojedynków niczym zawodów e-sportowych.

Przygotowane przez zespół Arika, Fighting EX Layer stało się małym czarnym koniem tej generacji i pokazało, że na tym rynku wciąż jest miejsce dla nowych graczy. 

Dragon Ball Z: Kakarot. Kultowe momenty na zrzutach ekranu

Niezależny hit stawia na mechanikę podobną do tej z serii Street Fighter, lecz dodaje do tego swój własny charakter, świeże pomysły i przede wszystkim kreatywnie zaprojektowane postacie. W zaplanowanej na połowę lipca aktualizacji  o numerze 1.3.0 Arika dorzuci do produkcji dwie znaczące nowości.

Fighting EX Layer - Spectator Mode

Pierwszą z nich będzie Spectator Mode, dzięki któremu będziemy mogli oglądać zmagania innych graczy niczym rasową transmisję e-sportową, co przy okazji na pewno pozytywnie wpłynie na wejście Fighting EX Layer na profesjonalną scenę bijatyk. 

Fighting EX Layer - postać Area

Drugą z nadciągających nowości jest urocza wojowniczka imieniem Area. Jest to piękna blond włosa dama walcząca zarówno własnymi rękami jak i przy pomocy towarzyszącego jej robota w kształcie ogromnej rękawicy. Ta działa trochę jak element od zbroi Iron Mana, albowiem potrafi samodzielnie latać i wykonywać nasze polecenia. W naszej galerii znajdziecie kilka screenów prezentujących wspomniane elementy nadchodzącej aktualizacji, zaś poniżej Arika przygotowała gameplay ukazujący nową zawodniczkę w ruchu.

Tagi: Arika Fighting EX Layer

Nie przegap