Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 22.06.2019 14:43
Realm Royale. Zwiastun zapowiada atrakcje 4. sezonu
479V

Realm Royale. Zwiastun zapowiada atrakcje 4. sezonu

Pomimo bardzo silnej konkurencji, Realm Royale wciąż trzyma się w pierwszej lidze gier z gatunku Battle Royale. Odpowiedzialne za grę Hi-Rez Studios nie odpuszcza walki o swoją pozycję na rynku i przygotowało sporo atrakcji na nowy sezon rozgrywek.

Obok Fortnite, Apex Legends oraz PlayerUnknown's Battlegrounds, dosyć silnym graczem na rynku Battle Royale wciąż jest Realm Royale autorstwa Hi-Rez Studios.

Epic Games zarobiło na Fortnite ponad 2 miliardy. Firma twierdzi, że nie jest tego świadoma

Czwarty już sezon rozgrywek ogłoszony został pod hasłem The Eternal Conflict, gdzie wzorem hitu Epic Games, będziemy świadkami coraz większej liczby zdarzeń a'la fabularnych. Ponadto deweloperzy przygotowali oczywiście nowego Battle Passa, w którym na 50 levelach czekać na Was będą atrakcyjne nagrody - zarówno w tym darmowym jak i płatnym jego wariancie.

W Battle Pass 4 znajdziecie między innymi aż 4 nowe skórki dla klas głównych klas postaci, sporo świeżych emotek, kolejne zabawne wierzchowce, a także co będzie ważne pod kątem rozgrywki, znane z Apex'a i Fortnite znaczniki stawiane na mapie przez graczy.

Przypominamy, że w Realm Royale możecie zagrać na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz na PC, gdzie grę znajdziecie zarówno na Steam jak i sklepie Discord Store.

Tagi: battle pass 4 battle royale Hi-Rez Studios Realm Royale

Nie przegap