Tytus Stobiński Tytus Stobiński 18.06.2019 12:37
Cities: Skylines
712V

Cities: Skylines dostanie oficjalną grę planszową. Pogramy z przyjaciółmi

Cities: Skylines to solidna produkcja ekonomiczna, gdzie naszym zadaniem jest budowa i rozwój własnej metropolii. Gra po premierze na komputerach osobistych doczekała się konsolowego portu i cieszy się wciąż dużą popularnością. 

Nic więc dziwnego, że firma Paradox zdecydowała się na przeniesienie swojego city buildera poza ekrany naszych monitorów i telewizorów. Już bowiem w październiku Cities: Skylines pojawi się na naszych stołach w postaci gry planszowej. Tytuł przeznaczony będzie dla maksymalnie czterech osób, a sesje potrwają około godziny. Planszówka postawi przed nami różne cele, które będziemy musieli realizować w ramach takich wskaźników jak np. poziom ochrony środowiska, stan kasy czy jakość komunikacji miejskiej. 

Cities: Skylines ze świetnym wynikiem. Gra nadal sprzedaje się wyjątkowo dobrze

Na tytuł można już składać zamówienia przedpremierowe, obecnie w cenie niecałych 36 dolarów. Data premiery zaplanowana została na 25 października, lecz może jeszcze ulec zmianie. To jak, przemawia do Was kartonowe wydanie Cities: Skylines, czy pozostaniecie przy elektronicznym pierwowzorze? 

Poniżej możecie zobaczyć wideo od twórców:
A grę zakupicie TUTAJ.

Warto przeczytać:

Cities: Skylines Education Edition - strategia ekonomiczna jako pomoc naukowa

Cities: Skylines w Xbox Game Pass na kwiecień

Tagi: Cities: Skylines Colossal Order Paradox Interactive

Nie przegap