Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.06.2019 14:54
Bohater Projekt R019
1193V

Projekt R019 do zobaczenia za darmo. Polska postapokalipsa

Twórcy „Project R019” udostępnili swoją wizję postapokaliptycznej Polski. Widzowie mogą zobaczyć całą produkcję na YouTube. Siadajcie wygodnie i zobaczcie opowieść prezentującą zniszczoną Ziemię.

O „Projekt R019” informowałem naszą społeczność w ubiegłym roku. Wtedy to twórcy produkcji zgłosili się do naszej redakcji z prezentacją zwiastuna. Teraz możemy zaprosić naszą społeczność na pełny pokaz filmu.

Jessica Jones, sezon 3 – recenzja serialu. Czas się pożegnać

„Projekt R019” jest inspirowane wieloma filmami postapokaliptycznymi, ale twórcy nie zapomnieli także o grach – ważną produkcją dla opowieści jest bez wątpienia The Last of Us. W tym wypadku zainteresowani zobaczą ponurą wizję przyszłości, w której pierwsza elektrownia jądrowa w Polsce została zniszczona przez trzęsienie Ziemi.

"Nastoletnia Marysia stara się znaleźć swoje miejsce w okrutnym post-apokaliptycznym świecie gdzie nowy porządek świata napędzany jest przez bezprawie wywołujące najgorsze instynkty ludzi."

W zamkniętej strefie nie powinni znajdować się ludzie, jednak mimo to zakazane miejsce jest ostoją dla wielu Polaków. Jedną z takich osób jest Marysia, która musi radzić sobie w tych niezwykle trudnych okolicznościach.

Przeczytajcie nasze kolejne recenzje: 

Tagi: projekt r019 za darmo zobacz za darmo