Paweł Musiolik Paweł Musiolik 17.06.2019 09:39
Fallout Shelter 2
641V

Fallout Shelter otrzymał rozbudowaną kontynuację w Chinach

Fallout Shelter to jedna z bardziej udanych gier mobilnych Bethesdy. Tytuł zadebiutował cztery lata temu na smartfonach, trafił też na PC i konsole. W chinach jest dostępna kontynuacja, która znacznie rozbudowuje bazę gry.

Rynek smartfonowych gier w Chinach jest zupełnie na innym poziomie, niż możemy się domyślać. Firmy inwestują tam spore pieniądze i tworzą specjalne wersje gier specjalnie dla chińskich graczy. Tak jest też z kontynuacją Fallout Shelter.

Tesla dostaje coraz więcej gier. Następny będzie Fallout Shelter

Chińska kontynuacja Fallout Shelter oferuje znacznie więcej zawartości, rozbudowując systemy. Tytuł oferuje nam znacznie bogatszy rozwój postaci, lokacje pełniące formę rozbudowanych dungeonów, które odwiedzamy w poszukiwaniu zasobów. Do tego w grze znalazła się także opcja PvP, która rzuca naprzeciw siebie dwóch graczy i ich zespoły ekspedycyjne.

Walki wyglądają inaczej. Postać nie walczy automatycznie jak w naszej wersji Fallout Shelter, dysponuje za to umiejętnościami, które aktywujemy ręcznie. Te wizualizowane są przez karty.

Oczywiście gra na tamtejszym rynku jest od dawna i ten wpis pełni rolę ciekawostki, którą warto przypomnieć z racji ostatnich 4. urodzin oryginalnej wersji.

Tagi: Fallout Shelter wideo

Nie przegap