Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.06.2019 21:45
Ubisoft E3 2019
2819V

E3 2019. Konferencja Ubisoftu – oglądajcie z nami

Francuzi nie mają specjalnego szczęścia do tegorocznego E3. Przed prezentacją wyciekły dwie produkcje, ale możemy mieć pewność, że to dopiero początek. Siadajcie wygodnie i oglądajcie konferencję Ubisoftu na E3 2019.

Ubisoft jeszcze przed E3 zapowiedział, że podczas konferencji nie zobaczymy Skull and Bones oraz Beyond Good and Evil 2, ale na szczęście Francuzi nie zrezygnowali ze swojego wystąpienia w Los Angeles. Firma ma kolejne gry, które trafią na rynek w przeciągu następnych miesięcy.

E3 2019 - Zapowiedzi, materiały, wiadomości. Wszystko w jednym miejscu

Na konferencji Ubisoftu na pewno zobaczymy Watch Dogs Legion oraz Roller Champions - obie gry wyciekły przed prezentacją. Gracze mogą także szykować się na nowe materiały z Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, Tom Clancy's The Division 2, For Honor, Steep, Trials Rising, oraz Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint.

Czy możemy liczyć na coś więcej? Wciąż pojawiają się przecieki o tajemniczym Rainbow Six Quarantine lub intrygującym Orpheus, ale oczywiście wciąż brakuje nam konkretów. Francuzi muszą czymś zaskoczyć, więc zapraszamy do wspólnego oglądania!

Konferencja Ubisoftu rozpocznie się o godzinie 22:00.

Tagi: e3 e3 2019 Ubisoft