Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 08.06.2019 11:26
YouTube Live at E3 powraca. Geoff Keighley ponownie poprowadzi show
971V

YouTube Live at E3 powraca. Geoff Keighley ponownie poprowadzi show

YouTube Live at E3 jak co roku zapewni nam moc atrakcji i ekskluzywnych zapowiedzi w trakcie pierwszych dni targowego szaleństwa. Tym razem w studiu pojawią się między innymi takie gwiazdy jak Samuel L. Jackson, Marshmello czy też Lindsey Stirling.

Jak co roku YouTube dogadał się z najsłynniejszym dziennikarzem naszej branży, jakim jest Geoff Keighley, dzięki czemu ponownie podczas konferencyjnego maratonu będziemy mieli okazję oglądać sporo ekskluzywnych materiałów i zapowiedzi.

E3 2019. EA Play – oglądajcie z nami

Co może czekać nas podczas wspomnianej transmisji? Oczywiście w jednym miejscu będą obie niedzielne konferencje, czyli pokaz nowej generacji w wykonaniu Microsoftu oraz parę asów, jakie ma w rękawie Bethesda. Ponadto jest spora szansa na to, że Major Nelson przyniesie do studia nowego Xboksa, aby zrobić jego unboxing - zrobił tak z Xbox One S i Xbox One X.

Oprócz tego przez całe 10 godzin przychodzić będą goście specjalni, od których usłyszymy nowe wieści na temat nadchodzących gier i ekskluzywne premiery zapowiedzi mniejszych i większych rarytasów. Całość rozpocznie się już jutro o 19:00 naszego czasu i potrwa do 5:00.

Więcej o E3 2019:

Tagi: e3 2019 youtube live at e3

Nie przegap