Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.06.2019 15:03
PSX Extreme Borderlands 3
1157V

PSX Extreme: Borderlands 3 - już graliśmy i jesteśmy zachwyceni

Jedną z najgorętszych tegorocznych premier jest bez wątpienia Borderlands 3. Redakcja PSX Extreme miała już okazję położyć łapy na produkcji i w najnowszym numerze miesięcznika znajdziecie dogłębny tekst dotyczący gry.

Długo czekaliśmy na powrót marki Borderlands, ale wiele na to wskazuje, że możemy szykować się na prawdziwego hiciora. Borderlands 3 na każdym kolejnym materiale wygląda wprost fantastycznie.

PSX Extreme 262 już w sprzedaży

W najnowszym numerze PSX Extreme znajdziecie dogłębną relację z pokazu Borderlands 3 . Rozbo poleciał do Stanów, bawił się świetnie, zajadał stejkami, a następnie sprawdził duży fragment produkcji. Dziennikarz PSX-a przedstawia swoje wrażenia w czterostronicowym tekście, w którym znajdziecie także wywiad z dyrektorem kreatywnym gry.

Mam 37 lat i dawno już nie czułem się jak dzieciak. Wiecie – codzienne obowiązki zabijają w człowieku spontaniczną radochę. Jednak na przełomie kwietnia i maja było inaczej. Zagrałem w Borderlands 3…

Zabawa dla dużych dzieci 

Żeby nie było – dzieciak nie dzieciak, ale to wciąż Borderlandsy – rozrywka dla dorosłych, którzy chcą się znów poczuć jak niegrzeczni smarkacze robiący brzydkie kawały sąsiadom. Jeśli Claptrap wciąż jest jednocześnie najgłupszym i najśmieszniejszym robotem w grach wideo, z nieba dosłownie sypie się deszcz broni, a my używamy kul zamiast przecinków w zdaniu, to wiedzcie, że król looter shooterów wraca na tron.

Powyższymi słowami Rozbo zapowiada tekst, który jest przeładowany ciekawostkami dotyczącymi tytułu. To bez wątpienia kopalnia wiedzy dla fanów marki i z tego miejsca serdecznie zachęcam naszych czytelników do zapoznania się z lekturą.

W najnowszym numerze PSX Extreme znajdziecie także dwa Tematy Numeru (Granie w wirtualu i Polskie gry), playtest Dreams, czy też wiele ciekawych recenzji.

Tagi: 2K Games Borderlands 3 Gearbox Software psx extreme

Nie przegap