Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.06.2019 10:34
Dark 2
756V

Dark 2 przedstawia tajemnice. Zwiastun zapowiada historię

Netflix przygotowuje widzów na drugi sezon „Dark”. Platforma właśnie opublikowała zwiastun, który zapowiada wielką tajemnicę. Jednocześnie firma podkreśla – to tylko druga część z wielkiej trylogii.

„Dark” to bez wątpienia perła platformy Netflix. Pierwszy niemiecki serial został doceniony przez widzów z całego świata i już wkrótce otrzymamy oczekiwaną kontynuację. Premiera drugiego sezonu odbędzie się 21 czerwca.

Czarne lustro, sezon 5 – recenzja serialu

O kontynuacji „Dark” wiemy już od 20 grudnia 2017 roku – wtedy po zaledwie trzech tygodniach od premiery pierwszych epizodów Netflix zapowiedział przygotowanie kontynuacji. Teraz możemy mieć pewność, że serial otrzyma trzeci sezon.

Nie jest to oczywiście przypadek – w swoim czasie to właśnie „Dark” był najchętniej oglądanym nieanglojęzycznym serialem na Netflix. Produkcję docenili widzowie z całego świata, którzy chętnie poznawali wydarzenia z tajemniczego miasteczka.

Najnowszy zwiastun nie odpowiada na wiele pytań, ale możemy mieć nadzieję, że nadciągające osiem epizodów pozwoli nam lepiej zrozumieć historię.

Polecamy nasze recenzje: 

Tagi: dark dark 2 Netflix trailer zwiastun

Nie przegap