Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.06.2019 11:12
Halo Infinite
502V

Halo Infinite na E3 z konkretną prezentacją. Gameplay ma pokazać wersję z PC

Na targach w Los Angeles nie zabraknie najnowszej odsłony Halo. Zdaniem przecieków 343 Industries przyjedzie na konferencję z porządnym fragmentem rozgrywki, ale cały gameplay przedstawi wersję Halo Infinite z komputerów osobistych.

Na ubiegłorocznym E3 otrzymaliśmy skromną zajawkę Halo Infinite. 343 Industries zapowiedziało przygotowanie kolejnej gry, która powstaje na zupełnie nowym silniku i od tego czasu czekamy na więcej porządnego mięska.

Microsoft na E3 2019 pokaże 14 gier od Xbox Game Studios

Specjaliści zajmujący się działaniami Microsoftu z Thurrott opublikowali swoją zapowiedz konferencji Amerykanów na E3. Według wiedzy redakcji, na targach w Los Angeles zobaczymy gameplay z Halo Infinite, ale materiał będzie prezentował jakość rozgrywki z PC. Jeden z pracowników studia ma pokazywać grę trzymając w dłoniach kontroler do Xboksa.

Szczerze mówiąc nie jest to specjalne zaskoczenie – według ostatnich doniesień Halo Infinite zadebiutuje pod koniec przyszłego roku i będzie to produkcja cross-generacyjna. Autorzy pewnie nie będą mogli jeszcze pokazać fragmentów z nowego Xboksa, więc zamiast tego zaoferują nam gameplay z PC.

Nikt raczej nie powinien oczekiwać, że jakikolwiek deweloper będzie przedstawiał swoje nowe dzieło na najsłabszej platformie – w tym wypadku Xbox One.

Więcej o planach Microsoftu:

Źródło: https://www.thurrott.com/xbox/207904/microsofts-aims-to-set-the-bar-high-at-e3

Tagi: 343 Industries Halo Infinite Microsoft

Nie przegap