Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.06.2019 08:42
Trójka bohaterów Apex Legends
1473V

Apex Legends zaprasza na Legendarne Łowy. Gra otrzymała polski dubbing

Respawn Entertainment jeszcze przed E3 zaprasza graczy na nowe wydarzenie przygotowane dla Apex Legends. Gracze mogą wziąć udział w Legendarnych Łowach, dzięki którym zdobędą odpicowane skórki.

Walka o tron Battle Royale nie jest jeszcze rozstrzygnięta, ale Respawn Entertainment musi na pewno działać szybciej i efektowniej. Twórcy jeszcze przed ujawnieniem szczegółów drugiego sezonu rozpoczęli na serwerach Legendarne Łowy.

Szczegóły 2. sezonu Apex Legends

Wydarzenie będzie trwać przez dwa najbliższe tygodnie i w trakcie zabawy gracze otrzymają szansę wzięcia udziału w czasowych wyzwaniach, które pozwolą zdobyć rzadkie, epickie i legendarne skórki. Deweloperzy wpadli na bardzo ciekawy pomysł, ponieważ teraz najlepsi zawodnicy (piątka z każdego meczu) trafi do „elity Apex” i zmierzy się z najlepszymi. Autorzy podczas specjalnych pojedynków będą wrzucać na mapy wyłącznie doświadczonych strzelców.

Zainteresowani dodatkowo zgarną w weekend podwójne PD (od 7 czerwca 19:00 do 10 czerwca 19:00), a ponadto posiadacze Przepustki Bojowej za ukończenie dowolnego meczu w najlepszej piątce zgarną cały poziom PB (premiera dostępna raz dziennie). Warto zaznaczyć, że klienci Przepustki Bojowej zgarną dwie dodatkowe, legendarne skórki, a wszystkie nowe stroje i motywy dla broni znajdziemy także w sklepie.

Sporą ciekawostką jest na pewno fakt, że najnowsza aktualizacja Apex Legends dodatkowo wprowadziła polski dubbing – Artur dzięki za info! Poniżej możecie posłuchać skromnej prezentacji lokalizacji (dzięki Butcher!)

Więcej o grach Electronic Arts:

Tagi: Apex Legends Electronic Arts Respawn Entertainment

Nie przegap