Tytus Stobiński Tytus Stobiński 04.06.2019 13:06
northgard
1133V

Wikingowie wkrótce podbiją kolejne platformy. Northgard wyląduje na konsolach

Kolebką gier strategicznych, zarówno rozgrywanych w turach, jak i tych w czasie rzeczywistym były komputery osobiste. Czasami jednak, twórcy decydują się wypuścić swoje dzieła na większą liczbę platform i wybierają się z wycieczką na konsole. Tak jest tym razem w przypadku Northgard.

Northgard, to strategia czasu rzeczywistego, osadzona w niezwykłym świecie wikingów, oraz mitologii nordyckiej. Pierwotnie ukazała się na początku 2017. roku w ramach usługi wczesnego dostępu, by rok później wylądować na sklepowych półkach już jako pełnoprawny i ukończony tytuł.

Jak widać, twórcy gry chyba są zadowoleni z jej popularności i zdecydowali się przygotować kolejne porty swojej produkcji. Jeszcze w tym roku, posiadacze PlayStation 4, Nintendo Switch oraz Xboksa One będą mogli się cieszyć nowym RTS-em. Jak obiecuje studio Shiro Games, tytuł trafi do nas w edycji kompletnej, obejmującej całą, wydaną dotychczas dodatkową zawartość. Cały interfejs został również kompletnie przemodelowany, by zapewnić jak najlepsze doświadczenie przy obcowaniu z tytułem na konsolach. 

Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

 

Tagi: Northgard Shiro Games