Tytus Stobiński Tytus Stobiński 03.06.2019 18:05
doom, sigil
1403V

Pierwszy Doom z nową zawartością 26 lat po premierze. John Romero rozpieszcza fanów klasyka

Nie lada gratkę sprawił fanom klasycznej odsłony DOOM jej twórca, czyli sam John Romero. Za pośrednictwem jego strony internetowej romerogamesie, pierwsza część kultowej serii otrzymała dodatkową zawartość.

SI6IL, bo tak zwie się ujawniona na 25-lecie tytułu dodatkowa zawartość, to nic innego jak piąty akt, a w nim kolejne mapy i hordy przeciwników. W standardowej edycji DOOM, mieliśmy do dyspozycji jedynie 3 trzy akty, czwarty natomiast dodano później wraz z edycją Ultimate Doom. Na kolejny przyszło więc fanom zaczekać "trochę" dłużej, ale jak to mawia przysłowie "jak się człowiek spieszy, to się diabeł cieszy".

Doom Eternal szykuje się na E3.

Łącznie do naszej dyspozycji oddano dziewięć lokacji dla pojedynczego gracza, oraz taką samą ilość map do sieciowego trybu deathmatch. Jak już wspomniałem, dodatek pobierzecie całkowicie za darmo ze strony romerogames.ie. Gracie jeszcze w tą wiekową produkcję, czy za bardzo trąci ona już myszką dla Was?

A poniżej możecie zobaczyć zwiastun najnowszej odsłony serii, czyli Doom Eternal. Ta została ujawniona podczas zeszłorocznej edycji targów E3 i już za kilka dni wróci do nas z kolejnymi nowościami.


 

Tagi: Activision doom ID Software