Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.06.2019 14:14
Repo Man
535V

Repo Man to symulator komornika. Będziemy przejmować majątki

W Polsce coraz częściej powstają ciekawe symulatory, które pozwalają wcielić się w najróżniejsze zawody. Najnowsza propozycja od Baldur Games powinna zainteresować graczy marzących o karierze komornika. Poznajcie Repo Man.

Repo Man to najnowsza gra rodzimego Baldur Games (autorzy Grave Keeper). Gracze otrzymają unikatową szansę wcielenia się w komornika, którego zadaniem będzie przejmowanie majątków najróżniejszych dłużników.

Cooking Simulator. Polski symulator gotowania zadebiutuje już w przyszłym tygodniu

W Repo Man otrzymamy dostęp do rozbudowanych trybów single player, podczas których będziemy budować swoje imperium komornicze. Gracze wezmą na swoje barki najróżniejsze zlecenia i otrzymają szansę rozpoczęcia ciekawej kariery. Gameplay będzie opierał się oczywiście na próbach przejęcia najróżniejszych kosztowności od dłużników, jednak możemy się spodziewać, że nie zawsze będzie to prosta zabawa.

Autorzy planują przygotować jedno miasto, w którym pojawią się zróżnicowane dzielnice – bogate rejony z willami lub zabudowania przemysłowe. Najważniejsza podczas akcji będzie skuteczność i dobre dobieranie odpowiednich przedmiotów.

Tak o grze wypowiedział się CEO Ultimate Games S.A., Mateusz Zawadzki:

„Produkcja ta pozwoli na bliższe poznanie komorniczego świata, czyli branży owianej pewną tajemniczością i czasem także złą sławą. Co istotne, Repo Man zaprezentuje poważne podejście do tematu. Nie zabraknie tutaj wyborów moralno-etycznych, a niektóre sytuacje mogą być dla graczy naprawdę trudne”

Repo Man trafi w czwartym kwartale 2020 roku na PC, ale deweloperzy nie wykluczają przygotowania wersji na konsole. Grę znajdziecie na Steam.

Więcej o polskich grach:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: baldur games Repo Man zapowiedź

Nie przegap