Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 29.05.2019 10:16
Jacek Rozenek Wiedźmin
10147V

Jacek Rozenek stracił mowę. Głos Geralta z serii Wiedźmin po udarze mózgu

Niestety mamy do przekazania złe wieści dla fanów Geralta z gier CDP RED. Aktor podkładający od pierwszej części serii Wiedźmin głos pod tego bohatera przeszedł udar mózgu.

Jacek Rozenek zmaga się z bardzo poważną chorobą. W ostatnich dniach aktor przeszedł udar mózgu, co wg doniesień dziennikarzy Super Expressu sprawiło, że mężczyzna stracił mowę. Jacek Rozenek utracił też władzę nad prawą częścią ciała, co przykuło go do wózka inwalidzkiego.

Wiedźmin od Netflix wyśmiewany przez fanów

50-letni aktor przechodzi obecnie rehabilitację w szpitalu, tak by odzyskać sprawność. Logopedzi starają się, by Rozenek zaczął mówić.

Jeśli Rozenek nie odzyskałby głosu dla świata filmu i oczywiście dla branży gier byłby to duży cios. Aktor wsławił się w przemyśle gier doskonałym dubbingiem Geralta z serii Wiedźmin od CDP RED. Jego głos to w zasadzie ikona całej marki. Trzymamy więc kciuki za powrót aktora do zdrowia. Nie wyobrażamy sobie kolejnego Wiedźmina bez głosu Jacka Rozenka.

Pojawiają się pogłoski, że Wiedźmin 3 może trafić na Switch

 

Źródło: https://www.se.pl/wiadomosci/gwiazdy/jacek-rozenek-na-wozku-inwalidzkim-znamy-szczegoly-jego-choroby-paparazzi-wideo-aa-5XdC-v2pU-ED2c.html?fbclid=IwAR0K6L1ne5qR8vBkNXyWd5Y6eTqFIa5vZxvgUMG6yqTvZgA3iV1YwDqJGWE

Tagi: aktor cdp red film jacek rozenek wiedźmin

Nie przegap