Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.05.2019 19:10
Swamp Thing DC
1886V

Swamp Thing na pełnym zwiastunie. DC Universe przedstawia serial, który zbiera pochwały

DC opublikowało pełny zwiastun „Swamp Thing”. Serial został oceniony przez amerykańskich dziennikarzy, którzy pod wieloma względami zachwalają produkcję. Opowieść okazuje się świetną prezentacją znanej serii komiksów.

Gdy DC ujawniło ramówkę z DC Universe to pewnie tylko nieliczni wierzyli, że „Swamp Thing” zostanie ciepło przyjęty przez krytyków. Okazuje się, że produkcja oferuje kawał mocnej atmosfery, przez którą oglądanie wydarzeń to spora przyjemność.

Jakie nowości na Netflix w czerwcu? 

„Swamp Thing” to oczywiście serial na podstawie amerykańskiego komiksu „Saga o potworze z bagien”. Twórcy nie uciekli od oryginału i w tym wypadku oferują przerażającą historię, która podobno jest świetną prezentacją głównego bohatera.

Nie wszystkie elementy serialu prezentują wysoki poziom – niektórzy dziennikarze narzekają na samą opowieść, której brakuje większego przesłania – ale kolejni podkreślają: to po prostu horror. W dodatku jak na podjęty gatunek, widzowie mogą liczyć na wiele przerażających momentów, które zostały dobrze wplecione w wydarzenia oraz sam motyw komiksu. Pochwały zbiera także główny bohater.

Aktualnie HBO oraz Netflix nie potwierdziły nabycia licencji na „Swamp Thing”, ale możemy mieć pewność, że to wyłącznie kwestia czasu.

Polecamy:

Źródło: YouTube.com

Tagi: DC dc universe saga o potworze z bagien Swamp Thing