Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.05.2019 12:27
Days Gone
1535V

Świat Days Gone został przygotowany przez 6 osób

Duży świat przepełniony przeciwnikami nie potrzebuje ogromnego zespołu? Sony Bend oddelegowało do tego elementu skromną ekipę, która poradziła sobie ze stworzeniem wielu ciekawych systemów dla Days Gone.

Days Gone nie oferuje największego, otwartego świata na konsolach tej generacji, ale deweloperzy zapewnili sporą mapę, na której mamy okazje obserwować wiele ciekawych wydarzeń. Deweloperzy zadbali o mechaniki oferujące wiele zaskakujących sytuacji.

Kolejny tydzień, kolejna aktualizacja Days Gone

Sony Bend nie mogło odesłać do pracy nad mapą Days Gone wieloosobowego zespołu. Zaledwie 5-6 osób przygotowało cały świat i jest to bez wątpienia zaskakująca sytuacja. Wiadomość potwierdził Eric Jensen, główny projektant otwartego świata, który postanowił wspomnieć o tej sytuacji podczas sesji pytań i odpowiedzi.

To właśnie on musiał mądrze dysponować ludźmi wiedząc, że mierzy się z pewnymi ograniczeniami. Autorzy mimo wszystko nie zawiedli oferując wiele ciekawych miejscówek, w których główny bohater może mierzyć się z licznymi przeciwnikami.

Możemy oczywiście przypuszczać, że większa ekipa mogłaby pomóc w uniknięciu błędów, z którymi Days Gone borykało się od premiery, ale na szczęście twórcy opracowali już wiele aktualizacji, dzięki którym gra działa znacznie lepiej.

Więcej o Days Gone:

Źródło: https://gamingbolt.com/days-gones-entire-open-world-was-designed-by-just-6-people

Tagi: Days Gone Sony Bend Sony Interactive Entertainment

Nie przegap