Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.05.2019 15:33
Kajko i Kokosz Nowe Przygody
822V

Kajko i Kokosz Nowe Przygody z limitowaną przedsprzedażą. Tylko dla fanów

Kajko i Kokosz powrócą w nowej przygodzie, ale sympatycy komiksów, którzy chcą zapoznać się z tą historią muszą przygotować się na polowanie. Najnowsza historia będzie dostępna w przedsprzedaży tylko przez cztery dni.

Komiks zatytułowany „Kajko i Kokosz. Nowe przygody” z pierwszą pełnometrażową historią „Królewska Konna” będzie dostępny od 23 do 26 maja. Klienci otrzymają szansę kupienia albumu podczas Warszawskich Targów Książki. Oficjalna premiera odbędzie się 5 czerwca.

Batman, Usagi Yojimbo, Superman, Nightwing i więcej. Poznajcie komiksowe nowości

Jest to niezwykle interesująca sytuacja, która na pewno zaciekawi fanów komiksów. Egmont zdecydował się na ożywienie bohaterów, a sama historia została zapowiedziana następującymi słowami: 

Kontynuacji kultowej serii o perypetiach bohaterów z Mirmiłowa podjęli się – w swoim stylu, ale z wielkim szacunkiem dla ducha oryginału – znani polscy twórcy: Maciej Kur (scenariusz), Sławomir Kiełbus (rysunki) i Piotr Bednarczyk (kolor). Czytelnicy znajdą w nowych przygodach Kajka i Kokosza wszystko to, za co kochali oryginalną serię – awantury, czary, bijatyki, humor sytuacyjny i słowny. Kajko i Kokosz muszą eskortować do domu księżniczkę Salwę, której życie znalazło się w niebezpieczeństwie. Jednak Kokosz niespodziewanie porzuca służbę woja i wstępuje do Królewskiej Straży Konnej – elitarnej jednostki tropiącej najbardziej niebezpiecznych przestępców! Jak Kajko poradzi sobie bez przyjaciela i jakie tajemnice związane są z księżniczką Salwą?"

Odwiedzający Komiksową Warszawę będą mieli okazję spotkać się i zdobyć autografy autorów nowych przygód dwóch dzielnych słowiańskich wojów.

SPOTKANIA, AUTOGRAFY - Sławomir Kiełbus, Maciej Kur, Piotr Bednarczyk:

  • Piątek, 24.05.2019
    - 17:30-18:30 – AUTOGRAFY [Stoisko EGMONT 338G, poziom -1]
  • Sobota, 25.05.2019
    - 13:30-15:00 – AUTOGRAFY [Stoisko EGMONT 338G, poziom -1]
  • Niedziela, 26.05.2019
    - 12:00-13:30 – AUTOGRAFY [Stoisko EGMONT 338G, poziom -1]
Kajko i Kokosz 1

Tagi: egmont kajko i kokosz komiks