SKLEP
Paweł Musiolik Paweł Musiolik 15.05.2019 14:45
SteamWorld Quest: Hand of Gilgamech
258V

SteamWorld Quest na PC jeszcze w maju

PC-towi gracze nie będą musieli długo czekać na SteamWorld Quest: Hand of Gilgamech. Image&Form zdradziło nam, że tytuł trafi na blaszaki jeszcze w maju.

SteamWorld Quest: Hand of Gilgamech pojawiło się na Switchu pod koniec kwietnia i momentalnie zebrało mnóstwo świetnych opinii. Nie ma jednak co się dziwić. Seria mimo eksperymentowania z gatunkami co odsłonę przyzwyczaiła nas do pewnego poziomu, poniżej którego nie schodzi.

Wyprzedaże w cyfrowej dystrybucji. Watch Dogs 2 Gold za 37 zł i inne

Tym razem mamy połączenie RPG-a i karcianki, co wypada nadzwyczajnie dobrze. Jeśli ktoś nie ma Switcha i nie mógł zagrać w SteamWorld Quest: Hand of Gilgamech, to niech szykuje portfel. Gra trafi na PC-ty już 31 maja. Wspierana będzie wersja na Maca i Linuksa (oczywiście Windows też), więc jeśli gracie na egzotycznym systemie operacyjnym — bez obaw.

O wersji na Switcha napisaliśmy tak w naszej recenzji:

SteamWorld Quest to tytuł, który z pewnością warto posiadać w swojej bibliotece gier na Nintendo Switch, niezależnie od preferencji gatunkowej. Być może zagorzałym fanom cyklu tak drastyczne zmiany nie przypadną do gustu, ale produkcja sama w sobie jest naprawdę wysokich lotów, z którą spędziłem satysfakcjonujące 25 godzin.

Tagi: Image Image & Form SteamWorld Quest: Hand of Gilgamech Thunderful