SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.05.2019 14:03
Crash z Crash Team Racing Nitro-Fueled
1355V

Crash Team Racing Nitro-Fueled wygląda świetnie. Gameplay pokazuje odpicowane wyścigi

Miłośnicy marki Crash Team Racing muszą zacierać rączki. Crash Team Racing Nitro Fueled na kolejnym materiale wygląda wyjątkowo dobrze i już wkrótce weźmiemy udział w dynamicznych starciach. Zobaczcie najnowszy gameplay prezentujący kilka wyścigów.

Pewnie tylko najwięksi entuzjaści mogli jeszcze kilka lat temu wierzyć w powrót Crasha, którego gry w dodatku prezentują tak wysoką jakość. Po świetnym Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, nadchodzi czas na Crash Team Racing Nitro Fueled i w tym wypadku również możemy szykować się na kawał przyjemnej rozgrywki.

Crash Team Racing Nitro-Fueled z oficjalnymi gadżetami. Dla wiernych fanów marki

Wczoraj odbył się londyński pokaz Crash Team Racing Nitro Fueled, z którego właśnie docierają pierwsze materiały. Dziennikarze otrzymali dostęp do prawdopodobnie ostatecznego kodu – na pewno możemy mieć pewność, że studio nie planuje tutaj większych zmian.

Opinie dotyczące tytułu są pozytywne, więc możemy przygotowywać się na świetną zabawę. Najważniejszą informacją w tym wypadku jest fakt, że autorzy nie żałowali i przygotowali sporą zawartość, a jednocześnie pozycja działa płynnie i wygląda naprawdę dobrze.

Warto spojrzeć:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Beenox Crash Team Racing Nitro Fueled