SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.05.2019 21:30
Epic Games Store
1038V

Epic Games rozda po 10 dolarów. Twórcy Fortnite szykują wielką promocję w Epic Games Store

Epic Games chce zachęcić graczy do wydawania pieniędzy w Epic Games Store. Firma nie tylko będzie rozdawać produkcje, ale zamierza także zasilić nasze konta. Już wkrótce wielu klientów otrzyma po 10 dolarów.

Epic Games walczy ze Valve o cyfrowy rynek. Twórcy Fortnite systematycznie rozdają kolejne gry, oferują ekskluzywne produkcje, a teraz chcą zachęcić klientów małym bonusem... Choć w tym wypadku musimy korzystać z pewnej opcji sklepu.

E3 PC Gaming Show 2019 sponsorowane przez Epic Games

Jeśli logowaliście się dzisiaj do Fortnite, to mogliście wpaść na sporą ciekawostkę. W wiadomościach pojawiła się informacja o „Epic Games Store Mega Sale”, czyli pierwszej promocji dostępnej w sklepie Epic Games.

W szczegółach znalazła się ważna wiadomość – jeśli będziecie korzystać z dwuetapowego zabezpieczenia konta, to otrzymacie 10 dolarów do wykorzystania w sklepie. To w sumie dobra opcja dla graczy, którzy chcą mieć pewność, że ich konta nie wpadną w niepowołane ręce.

Zapytacie – to gdzie ta promocja? Deweloperzy odpowiedzialni za Fortnite potwierdzili, że była to... Wpadka. Za wcześnie opublikowali wiadomość o ofercie. Propozycja trafi do sklepu w przeciągu kilku najbliższych dni.

Polecamy:

Źródło: Twitter

Tagi: Epic Games epic games store Fortnite promocja