Paweł Musiolik Paweł Musiolik 10.05.2019 09:55
Cities: Skylines Campus
687V

Cities: Skylines - Campus. Nadchodzi nowy dodatek do city buildera

Kolejnym rozszerzeniem Cities: Skylines jest Campus. Dodatek, w którym zajmiemy się tematem edukacji. Premiera jeszcze w maju!

Colossal Order i Paradox Interactive cierpliwie rozwijają Cities: Skylines, które debiutowało na PC-tach ponad 4 lata temu. Od tamtego czasu gra znacząco się rozrosła za sprawą wielu dodatków. Najnowszy — Campus — pojawi się już 21 maja na PC-tach.

Cities: Skylines ze świetnym wynikiem. Gra nadal sprzedaje się wyjątkowo dobrze

W Campus skupimy się na rozwoju szkolnictwa wyższego w naszym mieście. Otrzymamy możliwość zbudowania własnego campusu i tym samym podwyższenia statusu metropolii, wypuszczając na świat wyedukowane jednostki. Pomogą nam w tym nowe narzędzia profilujące wykształcenie ludzi w jednym z trzech kierunków.

Przyciąganie studentów pozwoli nam na budowanie nowych budynków, które będą unikatowe dla tego dodatku. Mowa tutaj o jednostkach sportowych (stadiony do koszykówki, piłki nożnej czy basen), budynku cheerleaderek oraz opcją organizowania zawodów z biletami i nagrodami dla zwycięzców.

Nowy dodatek przyniesie także nowe zasady funkcjonowania miasta. Dostaniemy też pięć nowych map do wykorzystania w budowaniu metropolii. DLC kosztować ma $12,99 i wraz z nim pojawią się dodatkowe paczki DLC. Za $3,99 kupimy jedną z dwóch paczek ze stacją radiową. Droższe będzie Content Creator Pack, podobnie jak University City, czyli zestaw budynków pozwalającym na stworzenie college'u, jaki nam się marzy. Cena? $499.

Tagi: Cities: Skylines Colossal Order Paradox Interactive pc wideo

Nie przegap