Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.05.2019 23:10
Medievil PS4
2461V

State of Play. Oglądajcie z nami wydarzenie Sony

Druga edycja specjalnego wydarzenia Sony odbędzie się w nocy. Gracze mogą liczyć na między innymi pokaz MediEvil, ale wciąż nie możemy zapomnieć o tajemniczej grze przygotowywanej przez Japończyków. Zamierzacie oglądać show? Zapraszamy w nasze skromne progi.

Od kilku dni nacierają do nas kolejne plotki dotyczące majowego wystąpienia Sony. Prezentacja The Last of Us 2, zwiastun Death Stranding, a może pierwszy pokaz nowego Ratchet & Clank? Opcji jest naprawdę sporo, ale nie możemy zapomnieć o najważniejszym: show trwa zaledwie 10 minut.

PlayStation 5 opiera się na ultra szybkim dysku SSD. Sony potwierdza najważniejszy element

Co można pokazać w 10 minut? Nie za wiele, gdy jeszcze w tym czasie odbędzie się większa prezentacja odświeżonego MediEvil. Bardzo możliwe, że otrzymamy nawet datę premiery – w końcu tytuł ma trafić na rynek w 2019 roku.

Trudno zgadywać, co jeszcze może przygotować Sony, ale jeśli zamierzacie oglądać wydarzenie – zapraszamy na PPE. Standardowo na portalu pojawią się wszystkie ogłoszenia, więc jeśli nie możecie siedzieć do 24:00 (start State of Play), to wpadnijcie do nas z samego rana.

Polecamy:

Tagi: playstation 4 ps4 sony state of play

Nie przegap