Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.05.2019 11:16
Kojima Productions zegarki
1983V

Kojima Productions z własną linią zegarków

Hideo Kojima zaprezentował dzisiaj specjalną linię zegarków, które mogą trafić w gust sympatyków japońskiego dewelopera. Gadżety zostały zaprezentowane przez dewelopera i posiadają motyw związany ze studiem Kojima Productions.

Kojima Productions nadal nie zaoferowało graczom pierwszej gry po odłączeniu od Konami, ale firma chętnie prezentuje najróżniejsze gadżety. Po figurce oraz etui na telefon, przyszedł czas na zegarek.

Death Stranding otrzyma wkrótce długi zwiastun. Hideo Kojima pokazuje pracę

8 czerwca trafią do sprzedaży dwa zegarki Kojima Productions. Firma zdecydowała się wykorzystać na tarczy swoje logo, a ponadto propozycja trafi do klientów w dwóch wersjach kolorystycznych – biało-złotej lub czarno-złotej. W obu wariantach zainteresowani otrzymają gumowe paski.

Całość wygląda nieźle, ale odnoszę wrażenie, że Kojima oraz Kojima Productions mogłoby w końcu prezentować grę zamiast skupiać się na promocji własnej marki. Ma to oczywiście sens, jednak jestem przekonany, że gracze bardziej czekają na Death Stranding.

Aktualnie nie znamy ceny urządzenia, ale zainteresowanych odsyłam do sklepu, gdzie w przeciągu następnych tygodni pojawi się opcja złożenia zamówienia.

Co warto zobaczyć?

Kojima Productions zegarki

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Computer Entertainment