Paweł Musiolik Paweł Musiolik 08.05.2019 09:30
Destiny 2 Straznicy
929V

Destiny 2 z tajemniczym, egzotycznym zadaniem

Wczorajsza aktualizacja Destiny 2 wprowadziła do gry tajemnicze zadanie, którego istnienie prowadzić ma do egzotycznego przedmiotu.

Wczorajsza aktualizacja Destiny 2 do wersji 2.2.2 jest ostatnią przed startem nowego sezonu zawartości. Bungie oficjalnie nie dodawało w nim żadnych nowych aktywności, skupiając się na balansie rywalizacji w PvP, ale gracze odkryli, że w grze pojawiło się tajemnicze zadanie.

Destiny 2 bez cross-platformowego transferu bohaterów przez Sony

Gdzie zadanie się ukryło? W Heroicznej Przygodzie Bad Neighbours na Tytanie. Znaleziono tam sekretne drzwi, które prowadzą do nowego przedmiotu — przekaźnika Upadłych. Na ten moment oficjalnie przedmiot nie ma większego sensu, ale w plikach gry dogrzebano się do odniesień.

Odkryto, że zadanie ma prowadzić do zdobycia egzotycznego przedmiotu Outbreak Prime, który to ma mocne powiązania z SIVA.

Destiny 2 Outbreak Prime

Bungie tematu nie komentuje, gracze czekają, aż w grze pojawią się kolejne kroki pozwalające na zdobycie nowej broni egzotycznej. Siódmy sezon zawartości ma wystartować w czerwcu. Dokładnej daty jeszcze nie znamy.

Więcej w temacie Destiny:

Źródło: https://www.reddit.com/r/raidsecrets/comments/bltn1y/outbreak_prime_catalyst_added_to_the_destiny_2/

Tagi: Activision Blizzard Bungie Destiny 2