The Mandalorian otrzyma 2. sezon. Disney pewny hitu

Filmy i seriale
749V
The Mandalorian otrzyma 2. sezon. Disney pewny hitu
Wojciech Gruszczyk | 06.05.2019, 11:35

Disney nie zamierza czekać z prezentacją nawet zwiastuna „The Mandalorian”. Korporacja jest pewna, że widzowie będą z uśmiechami na ustach oglądać ich serial w świecie Gwiezdnych wojen i z tej okazji zamówiono już drugą opowieść.

„The Mandalorian” będzie ozdobą Disney+. Usługa streamingowa zadebiutuje w listopadzie i serial będzie dostępny już na sam początek. Najwidoczniej odbyły się już wstępne pokazy, które zbierają pozytywne opinie, ponieważ korporacja już teraz podjęła decyzję o przygotowaniu kontynuacji.

Disney+ w szczegółach. Data premiery, cena i produkcje – Kapitan Marvel i The Simpsons na start!

Jon Favreau będzie zaangażowany w „The Mandalorian 2”. Reżyser „Króla Lwa” i „Księgi dżungli” ponownie wskoczy w buty showrunnera, ponieważ podobno Disney jest bardzo zadowolony z jego pracy. Korporacja nie wyobraża sobie rozwijania serialu bez Jona.

Do pracy nad serialem ma powrócić także Dave Filoni, który wcześniej miał okazję wyreżyserować kilka epizodów. Aktualnie nie potwierdzono, jaką rolę otrzyma twórca, ale podobno może zostać drugim showrunnerem.

Jest to naprawdę dobra wiadomość, ponieważ możemy szykować się na ciekawe kino. Disney może przygotowywać perełkę, która zachęci widzów do Disney+... Choć niestety, nadal nie otrzymaliśmy szczegółów dotyczących premiery usługi w Europie.

„The Mandalorian” przedstawi wydarzenia po akcji z „Powrotu Jedi”. Głównym bohaterem historii został rewolwerowiec, łowca nagród, czyli tytułowy Mandalorian.

Co warto przeczytać?

Źródło: https://discussingfilm.net/2019/05/04/jon-favreau-set-to-return-as-showrunner-for-the-mandalorian-season-2-exclusive/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych