SKLEP
Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 04.05.2019 12:32
Days Gone oceny
2610V

Days Gone. Sony chwali się recenzjami na nowym zwiastunie

Na oficjalnym kanale PlayStation pojawił się właśnie zwiastun Days Gone, który pokazuje zachwyt recenzentów i oceny najnowszej produkcji Sony. 

Days Gone zebrało skrajnie różne opinie. Recenzenci są niezwykle niezgodni w ocenianiu najnowszego hitu od Sony - jedni byli bardzo zachwyceni, a inni odczuwali kolosalny zawód i potraktowali grę jako kompletny niewypał. 

Days Gone podzieliło recenzentów. Rozrzut ocen od 9 aż do 3/10

Wydawcy udostępnili na oficjalnym kanale PlayStation, w serwisie YouTube, nowy zwiastun produkcji. Zawarto w nim cytaty z recenzji, które rzucają na grę bardzo jasne światło oraz pozytywne oceny. 

W krótkiej zajawce przedstawiono punkty, które uzyskało Days Gone w takich serwisach jak Level Up (9.4/10), Cheat Code Central (4.8/5), Attack of the Fanboy (4/5), Hardcore Gamer (4/5), Daily Star (5/5), PlayStation Lifestyle (9/10), Worth Playing (8.5/10), Dark Station (4/5) oraz GameRant (4/5).

Materiał zakończono wyświetleniem klimatycznego napisu "This World Comes For You", który ma najpewniej zachęcić graczy, do zanurzenia się do fantastycznego świata opanowanego przez bezlitosne monstra. 

Warto zapoznać się także z naszą recenzją Days Gone.

Rzeczony zwiastun możecie obejrzeć poniżej:

Źródło: YouTube

Tagi: Days Gone Sony Bend Sony Interactive Entertainment