Paweł Musiolik Paweł Musiolik 02.05.2019 14:28
sea of thieves anniversary update
571V

Rocznicowa aktualizacja Sea of Thieves dostępna. Mnóstwo nowej zawartości

Rocznicowa aktualizacja Sea of Thieves jest już dostępna. Rare pracując przez kilka miesięcy, przygotowało mnóstwo nowej zawartości, w tym kampanię dla jednego gracza.

Sea of Thieves w dniu premiery nie należało do najlepszych gier. Mimo obietnic Rare tytuł oferował niewiele zawartości, przez co większość nudziła się nim po tygodniu gry. Choć byli i tacy, którzy ochrzcili Sea of Thieves mianem gry roku.

Xbox Game Pass z dodatkową grą w maju. Microsoft zapomniał o tytule

Rare świadome niedostatku zawartości pracowało i wypuszczało kolejne aktualizacje. Rocznicowa jest największą wydaną do tej pory, przynoszącą najwięcej nowości. Na czele stoi zupełnie nowa kampania dla jednego gracza, która zabierze nas w niesamowitą piracką przygodę.

Kolejną nowością jest tryb Areny stworzony specjalnie pod ludzi, którzy stawiają ponad współpracę, rywalizację z innymi. Co ciekawe, Arena będzie rozwijana niezależnie od głównej osi rozgrywki, przez co deweloperzy będą mogli skupić się na dostosowaniu gry pod osoby interesujące się PvP.

Dalej? Opcja łowienia ryb, z których będziemy mogli przyrządzać  potrawy, a za złapane ryby ostatecznie dostaniemy kosmetyczne przedmioty. Przebudowano także centralną oś rozgrywki, zwiększając zniszczenia statków oraz podnosząc ich siłę ognia. Dzięki temu nasze statki będą mogły dryfować bez masztów. Jako broń pojawi się także harpun.

Grę możecie kupić na PC i Xboksie One. Dostępna jest także w ramach Game Passa, który aktualnie znajduje się w promocji.

Tagi: Microsoft Game Studios Rare Sea of Thieves

Nie przegap