Figment trafi na PS4. Data premiery i zwiastun

News
592V
Figment trafi na PS4. Data premiery i zwiastun
Bartosz Dawidowski | 01.05.2019, 10:00

Bedtime Digital Games obwieściło, że Figment trafi na rynek również w wersji na PlayStation 4. Sprawdźcie zwiastun tej sympatycznej przygodówki.

Figment debiutowało w 2018 roku na PC, a później doczekaliśmy się premiery na Switch (w maju 2018). Wiadomo, że gra zmierza również na Xbox One (tu jeszcze nie znamy daty premiery), a także na PlayStation 4.

Gra o Tron powoli dobiega końca

W istocie nie trzeba będzie długo czekać na premierę Figment na PS4. Tytuł wyląduje na konsoli Sony już 14 maja 2019 r.

Poniżej opis Figment z oficjalnej strony wydawcy:

Muzyczna gra przygodowa rozgrywająca się w zakamarkach ludzkiego umysłu... Witajcie w świecie Figmentu Dziwny i surrealistyczny świat. Miejsce pełne najgłębiej skrywanych myśli, pragnień i wspomnień, zaludnione wieloma głosami, które słyszymy w głowie.

Przez wiele lat ten umysł był cichy i spokojny. Ale coś się zmieniło. Zaczęły pojawiać się nowe myśli, przybierające kształt koszmarnych stworzeń, które rozsiewają strach, gdzie tylko się pojawią. Jedyną nadzieją jest gderliwy Dusty, dawny głos odwagi umysłu, który musi wrócić do dawnej formy i pomóc umysłowi stawić czoła strachom.

Dołącz do Dusty'ego oraz jego zawsze optymistycznie nastawionej przyjaciółki Piper. Rozwiązuj zagadki, by ustawić odpowiednio różne elementy, pokonuj koszmary i spróbuj znaleźć utraconą odwagę. 


Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych