Paweł Musiolik Paweł Musiolik 30.04.2019 13:24
A Plague Tale: Innocence
806V

A Plague Tale: Innocence wykorzysta PS4 Pro i XOne X. Na PC wsparcie dla Ansel

Zbliżająca się premiera A Plague Tale: Innocence usłana jest nowymi materiałami i informacjami o grze. Tym razem wydawca gry, Focus Home Interactive, ujawnił nam wsparcie PS4 Pro, Xboksa One X oraz obsługę na PC NVIDIA Ansel.

A Plague Tale: Innocence, które zadebiutuje już 14 maja na PC, PS4 i Xboksie One, ma być wzruszającą opowieścią o rodzeństwie, które stara się przetrwać w trakcie epidemii Czarnej Śmierci. Sloganem gry jest "świat jest zarówno piękny, jak i wyjątkowo niebezpieczny".

A Plague Tale: Innocence na długiej rozgrywce. Francuzi pokazują walkę ze szczurami

Korzystając z tego, deweloperzy ujawnili, że A Plague Tale: Innocence na PS4 Pro i Xboksie One X działać będzie w rozdzielczości 4K. Oczywiście w przypadku konsoli Sony będzie to skalowane 4K, a konsola Microsoftu ma większą szansę na natywną rozdzielczość, ale na to, musimy poczekać do premierowych analiz.

PC-towa edycja zaoferuje za to najlepszą grafikę, a także opcję robienia zrzutów korzystając z NVIDIA Ansel, czyli narzędzia do zrzutów, dzięki któremu można wycisnąć z gry jeszcze więcej. Nowe zrzuty, które nam udostępniono, zrobiono właśnie na PC korzystając z Ansela.

Rzućcie na nie okiem w naszej galerii!

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: A Plague Tale: Innocence Asobo Studio Focus Home Interactive