Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.04.2019 21:15
Mortal Kombat 11 Switch
1309V

Nintendo Switch pełen hitów. Nintendo pokazuje gry

Japońska korporacja przygotowała szybki materiał ukazujący najmocniejsze gry debiutujące na Nintendo Switchu. Firma skupia się na już wydanych oraz nadciągających premierach i potwierdza – konsola Nintendo systematycznie otrzymuje świetne tytuły.

Nintendo w ostatnich tygodniach nie wrzuciło na Nintendo Switcha wielu wyjątkowych produkcji, a nawet w tej sytuacji posiadacze japońskiej konsoli nie mogą narzekać. Na urządzeniu systematycznie lądują świetne gry.

Twórcy Pokemonów pokazują nową grę

Nintendo dość niespodziewanie postanowiło zaprezentować najnowsze hity debiutujące na Nintendo Switchu. Gracze już teraz mogą grać w Cuphead, Mortal Kombat 11, sprawdzić Jokera w Super Smash Bros. Ultimate, a już wkrótce zainteresowani zagrają w Final Fantasy XII: The Zodiac Age.

Wszystkie hity można ogrywać w każdym miejscu, więc bez najmniejszego problemu pokonacie bossa w ogródku, wykonacie krwiste fatality w kolejce po bułki, a nabijecie kilka poziomów doświadczenia na „tronie”. To bez wątpienia świetna wygoda i atut urządzenia Big N.

Warto spojrzeć:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Nintendo Nintendo Switch Switch