Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 28.04.2019 09:23
gra gone home za darmo
1411V

Gone Home do zgarnięcia za darmo

Gone Home jest wyjątkową produkcją nastawiona przede wszystkim na odkrywanie fabularnych tajemnic jakie skrywa świat stworzony przez Fullbright Company. Jeśli nie poznaliście jeszcze tej przygody, macie idealną szansę na to, aby ją nadrobić, gdyż tytuł został udostępniony całkowicie za darmo.

Gone Home ma na karku już niemalże 6 lat i przez ten czas zdążyło narobić kilku kontrowersji. Niemniej jednak jest to wyjątkowa przygoda eksploracyjna, którą zdecydowanie warto poznać na własne oczy.

PSX Extreme 261 w sprzedaży od wtorku 30 kwietnia

Dzieło Fullbright Company zostało udostępnione za darmo w ramach Humble Monthly Trove, czyli usługi zawierającej ponad kilkadziesiąt gier niezależnych dostępnych w stałym składzie dla subskrybentów Humble Monthly. Aby wypromować nieco całą sekcję "Skarbnicy", właściciele sklepu dogadali się z autorami Gone Home i wspólnie postanowili przez kilka dni udostępnić nam wspomnianą przygodę za darmo.

Biblioteka z kategorii Trove jest w pełni wolna od wszelkich zabezpieczeń DRM, dzięki czemu nie wymaga instalacji Steama ani żadnej innej platformy dystrybucyjnej - prostu ściągasz grę i jest twoja. Gone Home możecie zgarnąć do 3 maja, a zrobicie to oczywiście na oficjalnej stronie Humble Store.

Tagi: Fullbright Company gone home