Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.04.2019 12:41
Gra o tron 8 sezon 3 odcinek
1400V

Gra o tron 8. Zdjęcia z 3 odcinka zapowiadają wielką bitwę

Największa bitwa w historii „Gry o tron” nadciąga. Trzeci odcinek będzie najdłuższym w historii całego serialu, więc widzowie mogą liczyć na wyjątkowe atrakcje. HBO zapowiedziało wydarzenia nowymi zdjęciami do Gry o Tron 8.

29 kwietnia odbędzie się premiera trzeciego epizodu ostatniego sezonu „Gry o tron”. Emisja serialu zostanie zakończona już 20 maja – widzowie mogą oczekiwać jeszcze czterech odcinków, które powinny zamknąć wiele wciąż otwartych wątków.

Gra o tron 8. Trailer 3 odcinka zwiastuje wielkie starcie

Nadciągający fragment opowieści 3 odcinka Gry o tron będzie wyjątkowy.

To najdłuższy odcinek w historii „Gry o tron”, który będzie trwać aż 82-minuty. Nie jest to oczywiście przypadek, ponieważ widzowie zobaczą wielką bitwę Ser Brienne z Tarthu i Jaime Lannister przygotowują się do obrony Północy.

Reżyserem widowiska został Miguel Sapochnik, który nie ukrywał, że wspomniane 82-minuty były kręcone przez 55 nocy. Aktorzy musieli zmienić swój cykl dnia, by móc w pełni pracować podczas wielogodzinnych sesji.

Sapochnik wspomniał, że starcie przygotowane dla „Gry o tron” przebije sceny znane z „Władcy Pierścieni”, ponieważ twórcom udało się podobno stworzyć epickie starcie, które zostało dopieszczone przez kilka mniejszych, choć niezwykle istotnych walk.

Czujecie się zaintrygowani? Zobaczcie kilka zdjęć udostępnionych przez HBO. Standardowo – naszą recenzję widowiska znajdziecie na portalu z samego rana w poniedziałek.

Co warto przeczytać? 

Gra o tron 8 zdjęcia do 3 odcinka

Tagi: Gra o Tron gra o tron 8 HBO serial