Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.04.2019 15:32
Dying Light 2 testerzy
1992V

Techland szuka testerów. Firma potrzebuje graczy

Techland poszukuje graczy, którzy nie narzekają, gdy stoją przed dużym wyzwaniem i muszą przez kilka godzin ogrywać jeden tytuł. Firma potrzebuje testerów, którzy zajmą się sprawdzeniem nowej produkcji rodzimego studia.

Techland poszukuje graczy, którzy mogą wpaść do warszawskiego lub wrocławskiego studia, a następnie chwycą w łapy kontrolery i rozpoczną ostre granie. Firma organizuje pełne sesje, czyli osiem godzin rozgrywki z przerwą.

God’s Trigger na premierowym zwiastunie. Techland pokazuje dynamiczną walkę

„Poszukujemy miłośników Indie Games (gier niezależnych) do udziału w playtestach. Poszukujemy miłośników Indie Games (gier niezależnych), w wieku od 25 do 40 lat, do udziału w playtestach organizowanych w naszych studiach w Warszawie i we Wrocławiu. Zależy nam na pełnym doświadczeniu rozgrywki dlatego też planujemy, aby playtesty trwały przez około 8 godzin, w podziale na dwie sesje - każda po około 4 godziny.”

Techland nie zdradza, jaki tytuł będziecie mogli ogrywać, ale najwidoczniej jest to jeden z indyków, które firma chce wprowadzić na nasz rynek. Na deser firma zapowiada testy następującymi słowami:

"Czy kiedykolwiek pojawiła się u Ciebie myśl, aby zatrzymać czas? Albo jeszcze raz przeżyć wyjątkowe chwile, które ukształtowały to kim jesteś i kim są dla Ciebie najbliżsi?Czy kiedykolwiek chciałeś zwolnić czas przyjemnych emocji lub sprawić, aby minuty przyspieszyły w momentach smutku i zwątpienia?"

Jesteście zainteresowani? Wskakujcie na stronę, wypełniajcie ankietę i czekajcie na kontakt. Warto podkreślić, że wypełnienie formularza rekrutacyjnego nie jest jednoznaczne z otrzymaniem zaproszenia na playtesty. Za wzięcie udziału w testach przewidziana jest gratyfikacja w postaci popularnych gier z wydawnictwa Techland.

Warto przeczytać:

Tagi: playtest Techland testy

Nie przegap