Paweł Musiolik Paweł Musiolik 24.04.2019 20:35
mortal kombat 11 hitem całej serii Mortal Kombat
1861V

Mortal Kombat 11 najlepszym startem w historii marki. DLC zaplanowane na kolejne lata

Mortal Kombat 11 dzień po premierze możemy traktować oficjalnie jako największy hit w serii Mortal Kombat. Szef Warner Bros. zdradził, że debiut gry Netherrealm przekroczył oczekiwania.

Mortal Kombat 11 miało wysoko zawieszoną poprzeczkę. Dziesiątka sprzedała się nadzwyczaj dobrze i w kolejnych miesiącach kontynuowała trend, dobijając do 11 milionów sprzedanych kopii (stan na początek kwietnia tego roku). Jeśli najnowsza odsłona dotrzyma tempa poprzedniczce, to Warner będzie bardziej niż zadowolony.

Wszystkie fatality Mortal Kombat 11

David Haddad, który rządzi w Warner Bros. Interactive zdradził, że Mortal Kombat 11 zaliczyło najlepszy start ze wszystkich gier Warnera w USA. Ten wynik jest dla niego powodem do dumy:

Jestem nadzwyczajnie dumny z tego, co stworzyła ekipa Netherrealm. Ze wszystkich innowacji, które się w grze pojawiły.

Niestety, nie ujawniono nam (na razie) dokładnych wyników sprzedażowych. Pozostaje czekać na doniesienia za kilka tygodni z list NPD i europejskich zestawień sprzedażowych.

Haddad także potwierdził wyjątkowo długie plany wspierania gry. Nową zawartość mamy dostawać w ciągu najbliższych lat. Jeśli Netherrealm planuje więcej niż dwa Kombat Packi (tak jak w dziesiątce), to możemy spodziewać się dodatkowych postaci rozłożonych na najbliższe 2-3 lata.

Zobacz także:

Źródło: https://venturebeat.com/2019/04/24/mortal-kombat-11-has-franchises-most-successful-launch-ever-years-of-content-planned/

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.