SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.04.2019 10:45
Renée Zellweger Netflix what/if
1232V

What/If z Renée Zellweger na Netflix. Serial w stylu neo-noir

Netflix zapowiedział nową produkcję zatytułowaną „What/If”. Gwiazdą serialu będzie Renée Zellweger, która złoży pewnej parze lukratywną, lecz etycznie wątpliwą ofertę. Zobaczcie zwiastun.

Netflix od pewnego czasu korzysta z ciekawego schematu. Firma zatrudnia do produkcji jedną, dużą gwiazdę, która ma swoimi umiejętnościami ponieść całą produkcję. W „What/If” ta ważna rola przypadła Renée Zellweger.

Avengers: Koniec gry – recenzja filmu. Częścią każdej podróży jest koniec

„What/If” zapowiada się na większy projekt. Jest to thriller neo-noir, który ma pokazać „efekt falowania”, który jest dostrzegalny, gdy ludzie zaczynają wykonywać rzeczy nie do przyjęcia i małymi krokami zostaje przesunięta granica.

Każdy sezon ma dotyczyć innej moralności, a twórcy podczas przygotowania obrazu pokażą, jak jedna decyzja może zmienić całe życie. Pierwsza opowieść skupi się na nowożeńcach, którzy otrzymają propozycję zarobienia pieniędzy:

„Trzymający w napięciu serial w stylu neo-noir, w którym para biednych nowożeńców przyjmuje lukratywną, lecz etycznie wątpliwą ofertę od tajemniczej kobiety.”

„What/If” trafi na Netflix już 24 maja. Pierwszy sezon zaoferuje 10 odcinków.

Co warto przeczytać?

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: data premiery netflix Renée Zellweger what/if zwiastun