SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.04.2019 10:14
Valhall nowy Battle Royale
713V

Valhall na długim materiale. Battle Royale w czasach wikingów

Dwa niezwykle gorące tematy ostatnich miesięcy? Battle Royale oraz wikingowie. Blackrose Arts postanowiło połączyć te przyjemności i deweloperzy serwują Valhall. Gra może trafić w gust wielu graczy.

Valhall to hack & slash z rozwiniętym systemem walki umiejscowionym w czasach wikingów. Autorzy skupili się na dynamicznych i rozbudowanych pojedynkach, ale nie ma tutaj mowy o pojedynczych starciach, ponieważ na dużą mapę wpada jednocześnie 50 zawodników.

Assassin's Creed Ragnarok z pierwszymi konkretami. W grze może pojawić się Thor i Idun

Dzisiaj możemy spojrzeć na długi materiał z Valhall. Autorzy pokazują rozgrywkę z bety, która pod względem podstaw nie różni się od innych pozycji z gatunku Battle Royale – także w tym wypadku gracze szukają sprzętu, muszą zmierzać do wyznaczonego punktu, ale całość jest umiejscowiona w czasach wikingów.

Aktualnie Valhall zmierza wyłącznie na komputery osobiste, ale możemy mieć nadzieję, że to dopiero początek, ponieważ tytuł może okazać się sporą ciekawostką. Zespół oczywiście wciąż rozwija grę, która jeszcze w tym roku ma być dostępna dla wszystkich zainteresowanych.

Co warto przeczytać?

Tagi: battle roayle Blackrose Arts Valhall