SKLEP
Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 21.04.2019 10:10
Kapitan Marvel reklama Avengers
1906V

Kapitan Marvel poznaje XXI wiek w zabawnej reklamie

Już za dosłownie kilka dni do kin trafi Avengers: Koniec gry, które zamknie pierwszą dekadę Marvel Cinematic Universe - będzie to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń w całej historii kina, dlatego każdy chce być częścią tego widowiska.

Kapitan Marvel jest obecnie najważniejszą z postaci kinowego uniwersum Marvela, dlatego to właśnie ona skupia większość uwagi reklamodawców na światowym rynku.

10 niepopularnych giwer wypromowanych przez gry

Teraz na pomysł bardzo fajnej i zabawnej kampanii wpadło Audi, które przygotowało kilkuminutowy spot dla swojego samochodu, w którym główną rolę gra właśnie Brie Larson. Z racji tego, że Carol nie było na Ziemi prawie 30 lat, ktoś musiał wprowadzić ją w XXI wiek i pokazać jakie są współczesne trendy technologiczno-społeczne.

Kapitan Marvel dowiaduje się zatem kim są jej współpracownicy i ich największy wróg, że pagery zastąpiły smartfony, że obecnie zanim się coś zje trzeba wrzucić tego fotkę na Instagram, a nawet tego, iż największą wojnę jaką prowadzi teraz ludzkość, jest wojna z glutenem.

Trzeba przyznać, że cały materiał wyszedł naprawdę świetnie.

[Aktualizacja #1]

Już jest! Nasza recenzja:

Tagi: avengers endgame kapitan marvel reklama