SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.04.2019 20:59
Xbox One z nową aktualizacją od Microsoft
1868V

Xbox One ponownie ulepszony. Microsoft prezentuje nowe funkcje

Microsoft nie przestaje rozwijać Xboksa One. Gigant z Redmond właśnie zapowiedział nową aktualizację, dzięki której gracze skorzystają z nowych funkcji. Poznajcie szczegóły.

Xbox One od dnia premiery systematycznie otrzymuje aktualizacje, które wprowadzają potrzebne funkcje i pozwalają korzystać z dodatkowych opcji. Najnowsze pliki wprowadzą pięć dodatków.

Inside Xbox już dzisiaj. Zobaczymy Xbox One bez napędu?

Kwietniowa aktualizacja Xbox wprowadzi między innymi Mini Virtual Keyboard, czyli małą klawiaturę, dzięki której mamy lepiej odpowiadać na wiadomości od znajomych lub po prostu wpisywać kody z Xbox Live. Propozycja zajmie mniej miejsca na ekranie i ma zapewnić usprawnienia podczas pracy.

Xbox One zaoferuje także opcję restartu – teraz obok wyłączenia pojawi się dodatkowe okienko, dzięki któremu zainicjujemy proces wyłączenia i ponownego włączenia urządzenia. Microsoft pozwoli nam także łatwiej decydować, jakie pliki chcemy usunąć z dysku i gdy przykładowo pojawi się problem z wolną przestrzenią na grę, to Amerykanie zaproponują tytuły, których można się pozbyć z HDD.

Microsoft pozwoli także zaprogramować OneGuide na pilocie Xbox Media Remote i w rezultacie otrzymamy przykładowo dostęp do ulubionej aplikacji. Ponadto, posiadacze Xboksów One skorzystają także z ulepszonych Xbox Game Pass Quest – teraz wyzwania pojawią się na dashu i znacznie łatwiej będzie przeglądać nowe wyzwania.

Warto przeczytać

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2019/04/16/april-2019-xbox-update-rolling-out-today/

Tagi: Microsoft xbox xbox one