Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.04.2019 19:14
oficjalna zapowiedź God of War: The Card Game
2076V

God of War: The Card Game oficjalnie. Gracze powstrzymają Ragnarök

Świat God of War zostanie w ciekawy sposób rozbudowany. Właśnie zapowiedziano God of War: The Card Game, czyli produkcję, dzięki której czwórka śmiałków wspólnymi siłami będzie walczyć o uratowanie Midgardu.

God of War (2018) to jeden z największych hitów tej generacji. Twórcy nie zamierzają przygotowywać rozszerzeń, a według plotek powstaje już stosowna kontynuacja. Zanim jednak zagramy w God of War 2, zainteresowani sprawdzą God of War: The Card Game.

Informacje o PlayStation 5

W God of War: The Card Game gracze wcielą się w bohaterów, których zadaniem będzie powstrzymanie Ragnaröku. Śmiałkowie otrzymają możliwość przygotowania różnorodnej kombinacji bohaterów i zdarzeń, by w ostatecznym rozrachunku pokonać wszystkich przeciwników.

God of War: The Card Game pozwoli na jednoczesną zabawę maksymalnie czterem fanom świata Kratosa, a podczas rozgrywki zainteresowani wcielą się w między innymi Boga Wojny, Mimira, Atreusa, Broka, Sindri i Freyę. Twórcy pozwolą nam walczyć z wrogami oraz bossami znanymi z pozycji SIE Santa Monica.

„Będą oni walczyć z wrogami i bossami popularnej gry God of War, ale połączonymi i zremiksowanymi na nowe, ekscytujące i unikalne scenariusze "Co jeśli....? Jeśli im się uda, droga zostanie zabezpieczona i Ragnarök może zostać zatrzymany. Niepowodzenie oznacza, że Nornowie będą musieli spróbować ponownie, ponieważ tylko śmierć i zniszczenie leżały na tej ścieżce.”

Każdy bohater z God of War: The Card Game zaoferuje unikalne cechy, a jednocześnie autorzy zapowiadają unikalne wydarzenia, które sprawią, że każda sesja będzie wyjątkowym doświadczeniem.

God of War: The Card Game trafi na rynek w trzecim kwartale 2019 roku.

Tagi: god of war God of War (2018) God of War: The Card Game santa monica studio Sony Interactive Entertainment