SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.04.2019 22:50
Inside Xbox
1449V

Inside Xbox już dzisiaj. Zobaczymy Xbox One S bez napędu?

Amerykańska korporacja podgrzewa atmosferę przed zbliżającym się Inside Xbox. Gracze mogą oczekiwać między innymi konkretów o Xbox Game Pass oraz nowych materiałów z RAGE 2 oraz Gears of War.

W Sieci nie brakuje przecieków, według których już dzisiaj zobaczymy Xbox One S skupionego na cyfrowej bibliotece. Urządzenie ma zostać ujawnione podczas Inside Xbox, jednak trudno powiedzieć, jaka będzie reakcja Microsoftu na informacje o PlayStation 5.

Microsoft potwierdza przyjazd na E3 2019! Na imprezie zobaczymy Xbox Scarlett?

O 23:00 rozpocznie się wydarzenie, podczas którego nie zabraknie informacji o Xbox Game Pass oraz Wstecznej Kompatybilności – wiele na to wskazuje, że w obu wypadkach możemy liczyć na kilka nowych tytułów.

Microsoft pokaże również gameplay z Rage 2, pozwoli spojrzeć na kolejne rozszerzenie do Sea of Thieves oraz pokaże nowe materiał z Warhammer: Chaosbane. Firma potwierdziła także nowe informacje o Gears of War, czy też przedstawi szczegóły FanFestu, który odbędzie się podczas tegorocznego E3.

Całe wydarzenie będziecie mogli oglądać na naszej stronie, więc zapraszamy zainteresowanych do śledzenia najnowszego Inside Xbox.

Aktualizacja #1

Tagi: inside xbox Microsoft xbox one