SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.04.2019 16:55
Forza Street za darmo od Microsoft
3121V

Miami Street to Forza Street. Gra jest dostępna za darmo

Od pewnego czasu pojawiały się plotki dotyczące przygotowania nowej gry z serii Forza. Produkcja z dopiskiem „Street” miała trafić na urządzenia mobilne, a zamiast tego Microsoft zdecydował się na małą zmianę. Miami Street to od dzisiaj Forza Street.

Miami Street zostało ujawnione w połowie ubiegłego roku. Są to wyścigi oparte o model biznesowy free-2-play, za które odpowiada Electric Square oraz Microsoft Studios. Gra jest dostępna w sklepie Microsoftu.

Forza Street nową odsłoną popularnej serii?

Dość niespodziewanie wszystkie szczegóły dotyczące tytułu zostały podmienione. Teraz Miami Street to od dzisiaj Forza Street i produkcja otrzymała następujący podpis:

„Poznaj nową, mobilną odsłonę popularnej serii gier wyścigowych Forza na konsolę Xbox.”

W katalogu produkcji pojawiło się kilka zdjęć oraz dokładne szczegóły dotyczące rozgrywki. Twórcy skupili się w tym wypadku na wyścigach ulicznych, dzięki którym gracze mogą stworzyć wymarzoną kolekcję samochodów:

Wkrocz do świata najlepszych wyścigów ulicznych i stwórz swoją wymarzoną kolekcję samochodów. Wybierz zawody, skonfiguruj formację i ścigaj się z najlepszymi.

ZDOBYWAJ I ULEPSZAJ KULTOWE SAMOCHODY
Bierz udział w wyścigach, by zgromadzić kolekcję kultowych aut – od klasycznych muscle carów po współczesne auta sportowe i supersamochody retro. Zmień swój garaż w wystawę trofeów! 

DRESZCZYK JAK W KINIE
Ulepszone opcje sterowania pozwalają dodawać gazu, hamować i używać doładowania w precyzyjnie dobranych momentach, a dynamiczne kamery z bliska śledzą ociekającą adrenaliną akcję.

ŚCIGAJ SIĘ TAK, JAK LUBISZ 
Ścigaj się, kiedy i gdzie chcesz. Wybieraj krótkie, jednominutowe zmagania lub ścigaj się bez końca, szukając różnych dróg do zwycięstwa.

Forza Street pobierzecie za darmo w sklepie Microsoftu. Wkrótce odbędzie się premiera na urządzeniach mobilnych (iOS oraz Android).

Mateusz, dzięki za link!

Tagi: Electric Square forza street Miami Street microsoft Microsoft Studios