Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.04.2019 13:39
Red Dead Redemption 2 w promocji
2898V

Red Dead Redemption 2 można wyrwać za 150 zł

Hit Rockstar nadal elektryzuje graczy z całego świata, ale wciąż pewnie znajdą się chętni do zapoznania się z tą wyjątkową historią. Dzisiaj Red Dead Redemption 2 możecie zgarnąć za zaledwie 150 zł.

Red Dead Redemption 2 to bez wątpienia jedna z najlepszych gier tej generacji. Tytuł może pochwalić się obłędną średnią ocen na poziomie 97% i jest tytuł, który warto posiadać w swoich zbiorach.

Red Dead Redemption 2. Poradnik, broń, rozwój postaci, sekrety, aktywności, misje poboczne

Gry Rockstar nie często wpadają do dużych promocji, ale już dzisiaj możecie kupić Red Dead Redemption 2 za 150 zł. Jest tutaj pewien haczyk, ponieważ produkcja w Sferis.pl została wyceniona na 160 zł, jednak dodatkowe 10 zł rabatu zgarniecie zapisując się do newslettera.

Po włączeniu strony powinniście zobaczyć dużą reklamę, w której firma prosi o podanie adresu e-mail. Do Waszej skrzynki wpadną najróżniejsze oferty, ale jednocześnie zgarniecie kod pozwalający zmniejszyć cenę gry o wspomniane 10 zł.

Jest to bez wątpienia dobry moment na kupienie hitu Rockstar, który jest wciąż rozwijany i rozbudowywany przez deweloperów.

Źródło: Twitter

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two