Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.04.2019 19:38
vampire nie będzie miało umowy na wyłączność
834V

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 bez umowy na wyłączność. Ruszyła przedsprzedaż na PC

O Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 wiemy tak naprawdę cały czas niewiele. W ostatnich dniach deweloperzy zdradzili, że przejście tego role-playa zajmie nam ok. 25-30 godzin. Dzisiaj pora kolejną informację.

Gracze, którzy bojkotują Epic Store mogą już odetchnąć z ulgą. Paradox Interactive potwierdziło już, że Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 pojawi się równocześnie na największych cyfrowych platformach sprzedaży PC, czyli na Steam, Epic Store i GOG. Wydawca zapewnił nas we wpisie na oficjalnym profilu Twitter, że nie podpisze żadnej umowy na wyłączność, dzięki czemu gracze będą mieć w dniu premiery drugiego "Wampira" wolny wybór sklepu, z którego kupią tytuł.

Wyprzedaż gier w Biedronce

Wystartowała już również przedsprzedaż Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 - póki co tylko na PC. Oprócz edycji standardowej dostępne jest także wydanie Unsactioned za 250 zł oraz Blood Moon za 325 zł. Dzięki tym droższym edycjom otrzymamy dostęp do gry na 24 godziny przez premierą wraz z szeregiem cyfrowych dodatków (m.in. wdzianek dla bohaterów). Edycja Blood Moon, która kosztuje 325 zł, pozwoli nam również uzyskać bez dodatkowych opłat dostęp do szykowanego fabularnego dodatku.

Gra trafi na rynek w 2020 roku.

Tagi: vampire Vampire The Masquerade: Bloodlines

Nie przegap