Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.04.2019 09:45
Ellie w The Last of Us 2
6085V

The Last Of Us 2 w 2019 roku? Naughty Dog wydało krótkie oświadczenie

Naughty Dog wydało krótkie oświadczenie dotyczące ostatnich domniemań dotyczących premiery The Last Of Us 2 w 2019 roku. Studio chce mieć pewność, że gra trafi na rynek, gdy wszystkie elementy będą błyszczeć.

The Last of Us: Part II to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji zmierzających na PlayStation 4. Sony pokazało krwawy gameplay na poprzednim E3, ale od tego czasu nie otrzymaliśmy jakichkolwiek szczegółów dotyczących tytułu.

Gry z zombie, które ukażą się w 2019 roku (i później)

Dość niespodziewanie o grze zrobiło się głośno, ponieważ na stronie Sony obok nazwy „The Last Of Us 2” pojawiła się adnotacja "wkrótce". Była to dla wielu jednoznaczna wiadomość, jednak sytuację postanowił skomentować Arne Meyer.

Menadżer do spraw społeczności wydał krótkie oświadczenie:

„Nie mogę powiedzieć za wiele, ale nowe rzeczy będą publikowane, gdy to i my będziemy gotowi. Doceniamy Was i Waszą cierpliwość!”

Trudno powiedzieć, czy Meyer miał za zadanie ostudzić nasz zapał, ale dobrze, że ta wiadomość została opublikowana. Gracze wyczekują na najmniejsze szczegóły dotyczące The Last of Us: Part II, a jak widać nasze zainteresowanie projektem jest dostrzegane przez Naughty Dog.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/the-last-of-us-2-dev-responds-to-onion-article-say/1100-6466087/

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II

Nie przegap