Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 07.04.2019 18:36
Kratos na okładce Men's Health
1328V

Kratos w roli modela na okładce singapurskiego Men's Health

Tak, jak God of War (2018) jest dla wielu wzorem gry wideo, tak okazuje się, że także sylwetka samego Kratosa jest wzorowa. Nienaganną muskulaturę doceniła redakcja singapurskiego wydania znanego pisma "Men's Health".

God of War (2018) zwycięża w prawie każdym możliwym plebiscycie, w kategorii "Game of The Year". Nie inaczej było podczas branżowej konferencji GDC 2019. 

God of War z nagrodą Gry Roku na GDC 2019

Kilka dni temu okazało się, że Kratos zdobywa wyróżnienia także w innych dziedzinach, nawet tych niezwiązanych z grami wideo. Jeden z użytkowników Reddita podzielił się okładką singapurskiego wydania Men's Health. Znalazł się na niej nie kto inny, a właśnie słynny, spartański wojownik.

Men's Health to niezwykle popularny magazyn dla mężczyzn traktujący o szeroko pojętym zdrowym trybie życia. Na okładce goszczą zazwyczaj największe filmowe gwiazdy, które mogą pochwalić się swoimi nienagannie wyrzeźbionymi sylwetkami, więc pojawienie się nań postaci z God of War (2018) jest miłą niespodzianką

Głównym tematem numeru, którego twarzą jest właśnie Kratos, jest zbiór porad dotyczących zbudowania muskulatury na poziomie wspomnianego herosa. Choć nie dane jest nam zajrzeć do środka, to użytkownicy w internecie popuścili wodzę fantazji i stworzyli wiele komicznych list z radami

Jaka jest Wasza opinia na ten temat? Czy postać stworzona komputerowo może stanowić wzór, nie tylko cielesności, ale także moralny? Są postacie z gier, z którymi szczególnie się utożsamiacie? 

Kratos z God Of War na okładce Men's Health

 

Tagi: God of War (2018) Santa Monica Studio Sony Interactive Entertainment