Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 06.04.2019 16:04
Darksiders: Warmastered Edition
751V

Darksiders Warmastered Edition działa na Nintendo Switch w 60 fps-ach

Pierwsze Darksiders zadebiutowało jeszcze w 2010 roku i do tej pory doczekało się wielu portów oraz reedycji. Dziś sprawdzimy sobie, jak działa najnowsza wersja gry na Nintendo Switch.

Dzieło THQ Nordic wylądowało na konsolach Nintendo już po raz drugi, albowiem wydana w 2017 roku reedycja na Wii U, była praktycznie ostatnią dużą grą wydaną na tę platformę.

https://www.ppe.p(...)nal.html

Teraz zaś deweloperzy przyłożyli się nieco bardziej do swojej pracy i zaoferowali nam produkcję, która godna jest miana noszenia podtytułu Warmastered Edition. W Wojnę wcielimy się tu w dwóch różnych trybach - wydajnościowym oraz jakościowym.

Pierwszy z nich kładzie główny nacisk na to, abyśmy mogli bawić się w 60 klatkach na sekundę i trzeba przyznać, że robi to całkiem zgrabnie, gdyż spadki jeśli się już zdarzają, nie przekraczają 50 fpsów. Niestety w tym przypadku cierpi rozdzielczość gry - 810p w doku oraz 540p w trybie przenośnym.

Opcja jakościowa zaś za wszelką cenę blokuje frame-rate na 30 klatkach na sekundę, serwując nam piękne 1080p na dużym ekranie oraz 720p na mniejszym.  

Tagi: Darksiders: Warmastered Edition thq nordic

Nie przegap