Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.04.2019 19:20
nowe zdjęcia bohaterów Terminator Dark Fate
4869V

Terminator: Dark Fate na nowych zdjęciach. Arnold Schwarzenegger jako T-800

Twórcy „Terminator: Dark Fate” podgrzewają atmosferę przed zbliżającą się premierą nowej produkcji. W Sieci wylądowała seria materiałów pokazujących bohaterów i na jednej z fotek znalazł się Arnold Schwarzenegger jako T-800.

„Terminator: Dark Fate” lub jak kto woli „Terminator 6” jest najnowszą produkcją Tima Millera, którego znacie z między innymi „Deadpool”. Reżyser współpracował z z Davidem Ellisonem („Mission: Impossible – Fallout”, „Life”, „World War Z”) oraz Jamesem Cameronem (seria „Terminator”, „Aliens ”, „Avatar”) nad przygotowaniem historii.

Shazam! – recenzja filmu. Rodzinę można też wybrać

James Cameron w jednym z ostatnich wywiadów wychwalał Tima Millera, który jego zdaniem jest „bardzo świadomym i opiniotwórczym reżyserem, który ma własny pomysły na film”. Uznany twórca wspomniał, że nie mógł usiąść za kamerą, ponieważ fani oczekiwaliby klasyki, a nowy Terminator ma zapewnić odpowiedni powiew świeżości.

Najnowsze zdjęcia pokazują głównych bohaterów „Terminator: Dark Fate”. W opowieści zobaczymy między innymi Lindę Hamilton (Sarah Connor) i Arnolda Schwarzeneggera (T-800). Nowe gwiazdy to Mackenzie Davis („Blade Runner 2049”), Gabriel Luna (agenci „SHIELD”), Diego Boneta („Pretty Little Liars”) i kolumbijska gwiazda Natalia Reyes – będzie to jej pierwszy hollywoodzki film.

Terminator: Dark Fate – zamieszanie z produkcją

Już w styczniu 2017 roku potwierdzono przygotowanie szóstej części „Terminatora”, za którą będzie odpowiadał James Cameron. Reżyser odzyskał prawa do przygotowania produkcji w uznanym uniwersum. Od tego momentu otrzymaliśmy także potwierdzenie, że to Tim Miller będzie zaangażowany w projekt.

Cameron oraz Miller zdecydowali się na całkowity reboot serii,  który zapoczątkuje oddzielną trylogię filmową zaplanowaną przez Jamesa. Autorzy nie mogli kontynuować znanych wydarzeń, więc zdecydowano się porzucić części III–V (Bunt maszyn, Ocalenie, Genisys). Cameron podkreślił, że nie zamierza korzystać z pomysłów, które zostały wprowadzone do serii bez jego zgody. W rezultacie nowa opowieść to bezpośrednia kontynuacja filmu „Terminator 2: Dzień sądu” z 1991 roku.

Terminator: Dark Fate – kiedy premiera i jak wygląda budżet? 

Pierwotnie film miał trafić na wielki ekran 26 lipca 2019 roku, jednak wytwórnia kilkukrotnie przesuwała debiut. W październiku 2018 roku potwierdzono, że Terminator powróci do kin 1 listopada 2019. Pomimo pewnych problemów 4 czerwca aktorzy trafili na plan i zajęli się kreowaniem scen do "Terminator: Pheonix" (nazwa robocza) w Isleta del Moro i Almeríi w Hiszpanii. Następnie ekipa trafiła do Budapesztu, a ostatnie sceny nagrano już w Stanach Zjednoczonych.  Schwarzenegger ukończył filmowanie swoich scen 28 października, zaś kręcenie całego filmu dobiegło końca na początku listopada. Budżet wyniósł około 160-200 mln dolarów.

Terminator: Dark Fate Arnold T-800

Terminator: Dark Fate Diego

Źródło: Twitter

Tagi: Arnold Schwarzenegger terminator Terminator: Dark Fate

Nie przegap