SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.04.2019 17:21
Red Dead Redemption 2 może trafić na Switch
1026V

Red Dead Redemption 2 trafi na Nintendo Switcha? Tak twierdzą Australijczycy

Jedna z najważniejszych gier ostatnich lat na jednej z najważniejszych konsol ostatniej dekady? Red Dead Redemption 2 ma według Australijczyków trafić na Nintendo Switcha. Jest to wyłącznie plotka, jednak wielu graczy na pewno chętnie zapoznałoby się z grą.

Red Dead Redemption 2 trafiło aktualnie wyłącznie na PlayStation 4 i Xboksa One. Według plotek powstaje trzecia wersja – pod koniec 2019 lub na początku 2020 roku hit Rockstar ma zawędrować na komputery osobiste.

Red Dead Redemption 2. Poradnik, broń, rozwój postaci, sekrety, aktywności, misje poboczne

A co w tej sytuacji z Nintendo Switchem? Jak wiadomo już były szef amerykańskiego oddziału Nintendo w bardzo ciekawy sposób wypowiedział się na temat przeniesienia gry na Nintendo Switcha, jednak od tego czasu nie otrzymaliśmy w tym temacie jakichkolwiek konkretów.

Sytuacja zmieniła się w ostatnich godzinach, ponieważ australijski oddział sieci sklepów Target przygotował interaktywną gazetkę – gracze mogą przeglądać promocje na tytuły – i właśnie na tej liście pojawił się Red Dead Redemption 2 na trzy konsole: PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch.

Gdy świat dostrzegł tę sytuację, pracownicy sklepu zmienili okładkę, ale najwierniejsi fani Nintendo wierzą, że Red Dead Redemption 2 może zawędrować na konsolę Nintendo.

RDR 2 Switch

Źródło: https://www.gamesradar.com/red-dead-redemption-2-for-switch-listed-by-australian-retailer/

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two