Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.04.2019 14:28
Borderlands 3
1316V

Borderlands 3 exclusivem na Epic Store? Komentarz prezesa Gearbox

Czy Borderlands 3 na komputery osobiste będzie można kupić jedynie w Epic Store? Randy Pitchford z Gearbox zabrał na ten temat głos.

Wg wczorajszego przecieku Borderlands 3 trafi na Epic Store już 13 września. Pojawiły się też informacje (cały czas niepotwierdzone), że gra będzie dostępna na PC wyłącznie poprzez Epic Store.

Przecieki na temat Borderlands 3

Randy Pitchford, prezes i założyciel studia Gearbox, postanowił skomentować te przecieki. Niestety w wypowiedzi nie padają konkrety, ale z wymowy wpisu na Twitterze można wnioskować, że Borderlands 3 faktycznie ma dużą szansę stać się ekskluzywne dla Epic Store (przynajmniej przez pewien czas).

"2K.Take Two posiada wyłączne prawa do wydania Borderlands 3 i podejmuje wszystkie decyzje związane z dystrybucją i partnerstwami. Po konkrety odsyłam was do 2K.

Jako klient muszę jednak powiedzieć, że lubię robić zakupy w różnych sklepach: PS Store, Xbox Store, Switch, Steam, Origin, GOG, Humble, Uplay, Epic Store i w innych. Wg mnie ekskluzywne umowy są fajne, jeśli związane są z benefitami i kiedy są krótkie - powiedzmy, że trwają 6 miesięcy. :) 

Chcę przy okazji dodać, że ja i reszta zespołu Gearbox bardzo kibicuje cross-platformowej zabawie. Wierzymy, że wsparcie multiplatformowe jest ważne i że przewodnictwo Epic w tym zakresie nam tutaj pomaga" - napisał Pitchford.

Źródło: Twitter

Tagi: Borderlands 3 Gearbox Gearbox Software

Nie przegap